Joomla 3.1 Templates by FatCow Coupon

Grupa charytatywna

grupaKilka razy w roku członkowie Stowarzyszenia Forum Chrześcijańskie organizują akcje charytatywne, których celem jest pomoc najbiedniejszym rodzinom z terenu Józefowa.

Największe akcje odbywają się przed świętami – zbierane są ofiary do puszek, członkowie Stowarzyszenia oraz inne osoby chętne do współpracy (w dużej części ze szkół) przygotowują stroiki i inne ozdoby na kiermasze przedświąteczne. Organizowane są także konkursy z nagrodami np. na najpiękniejszą palmę, stroik, ozdobę świąteczną.

Wszystkie środki przeznaczone są na paczki żywnościowe dla potrzebujących rodzin z naszego miasta. Paczki te dostarczają przed świętami członkowie Grupy Charytatywnej.

Członkowie Grupy Charytatywnej pragną poinformować, że na Święta Bozego Narodzenia udało się obdarować paczkami świątecznymi 140 potrzebujących rodzin z naszego miasta.

Dziękujemy Księdzu Proboszczowi za umożliwienie przeprowadzenia akcji charytatywnej w naszej parafii oraz Księdzu Proboszczowi parafii św. Jana Chrzcieciela za przyłaczenie się do akcji.

Dziękujemy księżom z naszej parafii za wszelką pomoc i życzliwość. Dziękujemy wszystkim, którzy pracowali przy przygotowaniu akcji oraz tym, którzy wykonali ozdoby na kiermasz. Zapraszamy do aktywnego włączenia się do kolejnej akcji Grupy Charytatywnej.

Dziękujemy wszystkim Państwu, którzy zechcieliście wesprzeć akcję finansowo.

Składamy wszystkim serdeczne Bóg zapłać
Członkowie Grupy Charytatywnej

grupa 1

Odsłony: 1911